Genel

Buralarda Yeni Misin?

Merhaba, ben Şeyma! Tam iki yıldır Mutluluğun Peşinde yazılar yazıyorum. Artık blogda minimalizmden tutun da mektup arkadaşlığına kadar birçok yazı oldu. Blogu yeni keşfedenler için bu yazıları özetleyecek minik rehber gibi bir yazı hazırlamak istedim. O yüzden benim çok sevdiğim ve sizlerin de ilgisini çekeceğini düşündüğüm 5 yazıyı bir araya getirdim.

22’de Öğrendiğim 22 Şey

Bu aslında 23. doğum günüme özel yazdığım bir yazı. Benim için anlamı büyük.
Kişisel olarak beni daha iyi tanımak isteyenler için bu yazı harika olur diye düşünüyorum.. Ben ne okuyorum neler yapıyorum hiç bilmiyorsanız o zaman Hakkımda sayfasını da okuyabilirsiniz.

Sağlıklı Beslenmeye Başlarken

Okuduğum bölümle alakalı ilk yazı. Sağlıklı beslenmenin temellerine değindiğim, kilo almak- vermek ve sağlıklı beslenmek üzerine genel bilgiler verdiğim bir yazı. Sağlıklı beslenmek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum diyenlere tavsiye ederim. (Merak etmeyin gidin şu besin desteklerini alın, hemen spor yazılın falan demedim yazıda)

Boş Defterleri Değerlendirmek için 14 Farklı Yol!

Blogda kırtasiye ile ilgili birçok yazı var. Farklı kırtasiye ürünleri aldığım 3 aliexpress alışverişi yazım da var ama şu anda doların durumunu düşününce onlar kimsenin ilgisini çekmez sanırım 🙂 Yine de linkini buraya bırakayım ben…

Postcrossing’e Yeni Başlayanlar İçin 11 Tavsiye!

Blogu açtığımda odağım postcrossing ve mektup arkadaşlığı yazılarıydı. Gelişmesini sağlayan da o yazılar oldu. Mektup Arkadaşlığı kategorisinden mektuplarla tüm yazılara, Postcrossing kategorisinden de kartpostallarla ilgili tüm yazılara ulaşabilirsiniz.

Minimalizm Üzerine

En en en sevdiğim yazılardan biri. Blogu açtığımdan beri en çok istenen yazıydı 🙂 Minimalizmle tanışma hikayemi, minimalizm hakkında düşüncelerimi ve tavsiyelerimi yazdım.


 

Bunlar dışında Gezi yazıları, günlük yazılar ve dizi – film – kitap yazıları a var. Onlara da göz atabilirsiniz. Yeni yazılardan haberdar olmak için biraz aşağıdaki Eposta ile abone ol kısmından kayıt yapabilir ya da sosyal medya hesaplarımdan beni takip edebilirsiniz. Sevgiler!

Instagram  |  Twitter  |  Facebook

 

7 okuyucu bu yazıyı sevmiiiş!

4 Yorum

Eklemek istediğiniz bir şeyler mi var? Bir yorum yazın!